Accountant

По эл. почте

Крайний срок: 06 Июнь 2024

Условия контракта: Постоянный

Категория: Бухгалтерия/ Отчетность/Касса

Описание работы

International company is looking for an Accountant

Full-time

Обязанности

Duties and Responsibilities:

  • Preparing of financial documents such as invoices, bills, and accounts payable and receivable
  • Payroll calculation
  • Entering financial information into appropriate software programs
  • Assisting in day-to-day transactions
  • Assisting with other tasks
  • Monitoring tax legislation changes

Requirements:

  • Higher (preferably financial/accounting) education;
  • 3 years professional work experience
  • Good knowledge of Russian language. English will be as an advantage.
  • Knowledge of Excel, Word, AS software program.
  • Basic knowledge of RA tax legislation

Terms and conditions:

  • Comfortable office in the city center
  • Opportunity for professional and personal development;
  • Opportunity for career growth;
  • Five-day working week (Mon-Fri) from 9:00-18:00;
  • Health insurance
  • Friendly team

For those who are interested, please send your CV to e-mail YakushinaDD@schneider-group.com

Требуемый уровень кандидата: Средний уровень

Подай заявку через staff.am и отслеживай весь процесс онлайн․

Профессиональные навыки

1C бухгалтерская программа

AS-Accountant

Личные навыки

Письменные навыки общения

Фотогалерея

Привилегии для сотрудников

Ежегодный пересмотр зарплаты
Бесплатные курсы языков
Медицинская страховка
Тимбилдинг и корпоративные мероприятия
Оплачиваемые выходные
Культура деления знаниями
Счастливые часы

Контакты

Веб-сайт https://schneider-group.com

Телефон: +37460506605

Адрес: Business Center “Yerevan Plaza” Grigor Lusavorich str. 9 0015 Yerevan, Armenia, Ереван, Армения

Найти SCHNEIDER GROUP LLC в социальных сетях