Administrative Assistant

Отклик по эл. почте

Крайний срок: 28 Май 2024

Условия контракта: Постоянный

Категория: Административный/офисный

AAB Construction is looking for an Administrative Assistant to join our Real Estate Team, as a successful Administrative Assistant you should have a pleasant personality. Multitasking and stress management skills are essential for this position.

Обязанности

  • Receiving visitors at the office by greeting, welcoming, directing and announcing them appropriately;
  • Ensure reception area is tidy and presentable, with all necessary stationery and material;
  • Order front office supplies and keep inventory of stock;
  • Update calendars and schedule meetings․

Требования

  • Work experience as a Office Manager, Front Office Representative is preferable;
  • Proficiency in Microsoft Office Suite;
  • Professional attitude and appearance;
  • Solid written and verbal communication skills;
  • Excellent organizational skills;
  • Multitasking and time-management skills, with the ability to prioritize tasks;
  • Customer service attitude.

Требуемый уровень кандидата: Джуниор

All interested candidates are welcome to email their CVs to career@aab.am. Please, clearly mention the position title in the subject line.

Профессиональные навыки

MS Windows, MS Office

Личные навыки

Письменные навыки общения

Позитивное отношение

Ориентация на клиента/услуг

Внимательный

Ինչպես գտնել աշխատանք 1 click-ով. AAB Construction ՄՌ Ղեկավար Հասմիկ Կեսոյանը staff.am նոր գործիքակազմի մասին

AAB Construction ՄՌ Ղեկավար Հասմիկ Կեսոյանը պատմում է՝

  • ինչպես են կիրառում staff.am օնլայն դիմումների կառավարման համակարգը համապատասխան մասնագետների հավաքագրման համար,
  • ինչ քայլեր է ձեռնարկում AAB Construction ընկերությունը լավագույն մասնագետների ներգրավման համար,
  • ինչքանով է կարևորվում հետադարձ կապը թեկնածուների հետ։

Просмотреть больше

Просмотреть меньше

Фотогалерея

Привилегии для сотрудников

Годовой бонус
Ежегодный пересмотр зарплаты
Тимбилдинг и корпоративные мероприятия
Бесплатный чай, кофе и напитки
Онлайн и местные тренинги
Оплачиваемые выходные
Регулярный пересмотр зарплаты

Контакты

Веб-сайт http://www.aabconstruction.com/

Телефон: +37444755570

Адрес: 14 39th Street, Ереван, Армения

Найти AAB Construction в социальных сетях