Russian Language Teacher

По эл. почте

Крайний срок: 05 Июнь 2024

Условия контракта: Постоянный

Категория: Образование

Тип вакансии: Работа на полставки

Местонахождение: Ереван

Описание работы

CIS Armenia միջազգային դպրոցը փնտրում է ռուսաց լեզվի ուսուցչի ՝միանալու իր աճող թիմին:

Обязанности

  • Ուսուցում, ըստ դպրոցի ծրագրի
  • Երեխաների խնամք եւ տարբեր գործողություններում վերահսկողություն
  • Դպրոցական բոլոր պարտականությունների կատարում

Требования

  • Լեզվաբանության, մանկավարժության (օտար լեզուների ուսուցում), մագիստրատուրայի կամ մասնագետի բարձրագույն աստիճան
  • Ռուսերենի լավ հաղորդակցման հմտություններ (գրավոր եւ բանավոր)
  • 6-16 տարեկան երեխաների ուսուցման փորձ
  • Լավ հաղորդակցման հմտություններ անձնակազմի, ուսանողների, ծնողների հետ
  • Ռուսերենը որպես երկրորդ լեզվի ուսուցման փորձ

Требуемый уровень кандидата: Не определено

Дополнительная информация

Ներկայացված պահանջներին համապատասխանող թեկնածուները կարող են ուղարկել իրենց ինքնակենսագրականը (Ռուսերեն լեզվով) hr@cisarmenia.com հասցեին: Խնդրում ենք նամակի թեմայի (subject) դաշտում պարտադիր նշել պաշտոնը, որի համար դիմում եք: Նախնական հավանություն ստացած թեկնածուները կհրավիրվեն հարցազրույցի:

Пожалуйста, непременно укажите, что вы узнали о данной вакансии на staff.am.

Личные навыки

Письменные навыки общения

Позитивное отношение

Управление временем

Внимательный

Отклик по эл. почте

Поделитесь этой вакансией в соцсетях.

Фотогалерея

Привилегии для сотрудников

Ежегодный пересмотр зарплаты
Медицинская страховка
Тимбилдинг и корпоративные мероприятия
Подарки по случаю рождения ребенка
Бесплатная еда / Купоны
Подарки на праздники
Бесплатное питание
Свадебный подарок/ подарок на свадьбу
Система кредитования сотрудников
Пенсионное обеспечение 401(k)

Контакты

Веб-сайт http://cisarmenia.com/index.php/en/

Телефон: +37411775577

Адрес: M. Mashtots Avenue 2/3, Ереван, Армения

Найти CIS Armenia International School в социальных сетях