Юрист

По эл. почте

Крайний срок: 13 Июнь 2024

Условия контракта: Постоянный

Категория: Правовой

Тип вакансии: Полная ставка

Местонахождение: Ереван

Описание работы

BeSafe Group law firm is seeking Specialists/Lawyers to join our Debt Collection Department.

Обязанности

  1. Preparation of legal documents,
  2. Performance of other tasks as set by direct manager.

Требования

  • University degree (in Law or other fields)
  • Excellence in the Armenian language,
  • The English language is not mandatory, but preference is given to such candidates,
  • Basic computer skills,
  • Good typing skills on the keyboard,
  • Good communication and negotiation skills,
  • Ability to work in stressful situations,
  • Excellent problem-solving skills,
  • Strong team player,
  • Ability to handle confidential information appropriately.

Требуемый уровень кандидата: Средний уровень

Зарплата: 90000 AMD - 150000 AMD На руки в месяц

Дополнительная информация

Подай заявку через staff.am и отслеживай весь процесс онлайн․

Профессиональные навыки

ASP.NET MVC

Отклик по эл. почте

Поделитесь этой вакансией в соцсетях.

Контакты

Веб-сайт https://hy.besafe.am/

Телефон: +37477655477

Адрес: K. Ulnetsi 42/1, Ереван, Армения

Найти Be Safe Group law firm в социальных сетях