Chinese language specialist

По эл. почте

Крайний срок: 29 Май 2024

Условия контракта: Контракт

Категория: Иностранный язык

Тип вакансии: Гибкий график

"Public TV Company of Armenia" invites a Chinese language specialist to join its team within the framework of the Armenian-Chinese project, who will perform verbal translations, as well as possess the skills of written translations; as needed.

Обязанности

  • Կատարել չինարեն-հայերեն, հայերեն-չինարեն բանավոր (ոչ համաժամանակյա) թարգմանություններ կառուցապատման ոլորտում
  • Ուշադրությամբ ըմբռնել նյութը և ճշգրտորեն թարգմանել համապատասխան լեզվով՝ օգտագործելով մասնագիտական բառարան
  • Մասնակցել համագործակցող կողմերի բոլոր հանդիպումներին (ներառյալ առցանց)
  • Անհրաժեշտության դեպքում իրականացնել գրավոր թարգմանություններ

Требования

  • Չինարենի գերազանց իմացություն
  • Հայերենի գերազանց իմացություն
  • Գրավոր և բանավոր գրագետ խոսք
  • Միջանձնային փոխհարաբերություններ կառուցելու հմտություններ
  • Կառուցապատման ոլորտում ունեցած փորձը կդիտարկվի որպես առավելություն

Требуемый уровень кандидата: Старший

 Relevant candidates can send the resume to the e-mail address hr@1tv.am with "Chinese language specialist" in the subject line. We thank all the applicants and inform you that the candidates who passed the preliminary selection stage will be invited for an interview.

Профессиональные навыки

Китайский язык

Личные навыки

Внимательный

Возможности быстрой ориентировки

Активное слушание

Коммуникабельность

Отклик по эл. почте

Контакты

Веб-сайт http://www.1tv.am

Телефон: (010) 650-015

Адрес: Գ. Հովսեփյան 26, Ереван, Армения

Найти «Հայաստանի հանրային հեռուստաընկերություն» ՓԲԸ в социальных сетях