Food & Beverage Manager

По эл. почте

Крайний срок: 31 Май 2024

Условия контракта: Постоянный

Категория: Туризм/ Гостиничный бизнес

Описание работы

Jellyfish is hiring !!!

As a Food and beverage manager your main responsibility is plan, organize, direct, control and evaluate the operations of restaurants, bars, cafeterias and other businesses that operate serving food and beverage.

Обязанности

  • Manage all F&B and day-to-day operations within budgeted guidelines and to the highest standards
  • Identify customers needs and respond proactively to all of their concerns
  • Report on management regarding sales results and productivity
  • Maintain positive customer relationships, processing complaints, and responding to customer needs.
  • Hire, train, and manage food and beverage staff.

Требования

  • At least 2 years of experience in customer service,
  • Knowledge of Armenian, English and Russian languages;
  • Proven food and beverage management experience
  • Up to date with food and beverages trends and best practices
  • Ability to multi-task
  • Good organizational skills

Требуемый уровень кандидата: Средний уровень

All qualified and interested candidates are welcome to send their Cvs to hr@jellyfish.am, mentioning the position title in the subject line.

Личные навыки

Управление временем

Ориентация на клиента/услуг

Принятие решений

Фотогалерея

Привилегии для сотрудников

Ежегодный пересмотр зарплаты
Тимбилдинг и корпоративные мероприятия
Онлайн и местные тренинги
Подарки по случаю рождения ребенка
Бесплатная еда / Купоны
Бонусы, основанные на показателях компании
Оплачиваемые выходные
Система вознаграждений
Бесплатная парковка

Контакты

Адрес: M5, Паракар, Армения

Найти Jellyfish в социальных сетях