Outdoor Filming junior technician

По эл. почте

Крайний срок: 28 Апрель 2024

Условия контракта: Контракт

Категория: Механический/Машинный/Инжиниринг

"Public TV Company of Armenia" is inviting a junior technician of the Technical Provision Department of Outdoor Filming to join its team, who will be responsible for the installation of technical means, working condition and related technical works.

Обязанности

  • Նկարահանումից առաջ իրականացնել ծրագրով պահանջվող իր ստորաբաժանմանը պատկանող տեխնիկական միջոցների (մասնավորապես՝ տեսախցիկ, ֆոտոխցիկ) տեղադրումը,
  • Ստուգել դրանց աշխատանքային վիճակը,
  • Ապահովել հիշողության քարտերի առկայությունը և դրանց աշխատանքային պատշաճ վիճակը,
  • Լիցքավորել և տեղադրել կամ անհրաժեշտության դեպքում փոխարինել տեսախցիկների մարտկոցները,
  • Նկարահանման ավարտից հետո հավաքել տեխնիկան և վերադարձնել բաժին,
  • Իրականացնել աշխատանքային գործառույթներից բխող այլ աշխատանքներ:

Требования

  • Բարձրագույն կամ մասնագիտական կրթություն տեխնիկական ոլորտում,
  • Անգլերենի իմացությունը կդիտարկվի որպես առավելություն,
  • Պատասխանատվության բարձր զգացում,
  • Արտակարգ իրավիճակներում աշխատելու ունակություն:

Требуемый уровень кандидата: Джуниор

 Relevant candidates can send their resume to hr@1tv.am mail address, with "junior technician" in the subject line. We thank all applicants for their interest and inform you that candidates who have passed the preliminary selection stage will be invited for an interview

Профессиональные навыки

Процессы и методы тестирования

Личные навыки

Решение проблем

Стрессоустойчивость

Возможности быстрой ориентировки

Внимание

Специальные теги

Подходит для студентов

Гибкий график

Высшее образование не требуется

Отклик по эл. почте

Контакты

Веб-сайт http://www.1tv.am

Телефон: (010) 650-015

Адрес: Գ. Հովսեփյան 26, Ереван, Армения

Найти «Հայաստանի հանրային հեռուստաընկերություն» ՓԲԸ в социальных сетях