Event Coordinator

По эл. почте

Крайний срок: 12 Май 2024

Условия контракта: Постоянный

Категория: Управление человеческими ресурсами

We are seeking a highly organized and dynamic Event Manager to join our progressive and innovative team at InecoBank. The ideal candidate will be passionate about creating memorable experiences, managing corporate events, and fostering a positive company culture. As an Event Manager, you will play a key role in organizing and executing a wide range of events, including corporate gatherings, holidays, and cultural development initiatives.

Обязанности

  • Պլանավորել, համակարգել և իրականացնել Բանկի համար մի շարք կորպորատիվ միջոցառումներ՝ թիմբիլդինգներ, տոնական միջոցառումներ, հանրային հանդիպումներ (town hall meetings), և այլն
  • Մշակել և իրականացնել մշակութային զարգացման նախաձեռնություններ, նպատակ ունենալով Բանկում խթանել բազմազանություն, ներառական մոտեցում և աշխատակիցների ներգրավվածություն
  • Կազմակերպել մշակութային իրազեկման միջոցառումներ, սեմինարներ և վերապատրաստման դասընթացներ՝ նպաստելով տարբեր հետաքրքրություններ ունեցող աշխատակիցների՝ ամբողջի մաս կազմելուն
  • Համագործակցել ներքին շահագրգիռ կողմերի հետ՝ ստեղծելու գրավիչ և ազդեցիկ կոնտենտ՝ Բանկի բրենդի ներկայացմանը համապատասխան
  • Մշակել մուլտիմեդիայի կոնտենտ, այդ թվում տեսանյութեր, հոլովակներ, մոնտաժներ, գովազդներ և PR նյութեր՝ օժանդակելու բանկի մարքեթինգային և PR գործընթացներին
  • Հետևել Բանկի կողմից առաջարկվող արտոնությունների փաթեթներին, ապահովել արտոնությունների արդյունավետ հաղորդակցումը աշխատակիցներին և օժանդակել արտոնությունների կառավարման հետ կապված ցանկացած հարցմանը

Требования

  • Bachelor's degree in Journalism, Public Relations, Linguistics
  • Proven experience (3-4 years) in event planning and management, preferably in a corporate or financial services environment
  • Strong communication skills in Armenian, both written and verbal
  • Exceptional organizational and time-management skills, with the ability to prioritize tasks and manage multiple projects simultaneously
  • Creative thinker with a keen eye for detail and a passion for creating memorable experiences
  • Ability to work independently and collaboratively in a fast-paced, deadline-driven environment

Требуемый уровень кандидата: Старший

Հետաքրքրված անձինք դիմելու համար կարող են սեղմել «Դիմել» կոճակը և լրացնել դիմում-հայտը մինչև մայիսի 12:

Личные навыки

Переговорные навыки

Письменные навыки общения

Позитивное отношение

Управление временем

Публичные выступления

Гибкость

Навыки презентации

Способность работать в команде

Multitasking

Исследовательские навыки

Эмоциональный интеллект

Отклик по эл. почте

Привилегии для сотрудников

Годовой бонус
Ежегодный пересмотр зарплаты
Бесплатные курсы языков
Медицинская страховка
Тренинг/обучение за рубежом
Онлайн и местные тренинги
Оплачиваемые выходные
Культура деления знаниями
Регулярный пересмотр зарплаты
Бонусы, основанные на показателях компании
Специальные выходные